Yurtdışı KDV Beyannamesi

Yurtdışında satış vergisi beyannameleri ile ilgileniyoruz. Yurt dışına bir KDV beyannamesi göndermek için uluslararası bir KDV ağı gereklidir.

Bunun hakkında daha fazla bilgi için doğrudan bizimle iletişime geçin!

Size bir an önce tavsiyelerde bulunmak veya yabancı KDV beyannamenizle ilgilenmenize yardımcı olmak için hazır olan uluslararası bir KDV beyannamesi ağımız var.

Aşağıdaki ülkelerde yabancı KDV beyanınızla ilgileniyoruz

BelçikaYunanistanAvusturya
BulgaristanMacaristanPolonya
KıbrısİrlandaPortekiz
DanimarkaİtalyaRomanya
AlmanyaHırvatistanSlovenya
İngiltereLetonyaSlovakya
EstonyaLitvanyaİspanya
FinlandiyaLüksemburgÇek Cumhuriyeti
FransaMaltaİsveç

Almanya’da KDV beyannamesi

Almanya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Alman KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Alman satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Almanya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 100.000 EUR’dur. Almanya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Almanya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Almanya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                          

Avusturya’da KDV beyannamesi

Avusturya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Avusturya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Avusturya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Avusturya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Avusturya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Avusturya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve  Avusturya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                          

Belçika’da KDV beyannamesi

Belçika’da genellikle her üç ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Belçika KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Belçika satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Belçika için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Belçika’daki yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Belçika’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Belçika’da bir KDV iadesi yapmanız erekir.                          

Bulgaristan’da KDV beyannamesi

Bulgaristan’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Bulgar KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Bulgar satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Bulgaristan için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 70.000 EUR’dur. Bulgaristan’da           yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Bulgaristan’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Bulgaristan’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                             

Çek Cumhuriyeti’nde KDV beyannamesi

Çek Cumhuriyeti’nde genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Çek KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Çek satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Çek Cumhuriyeti için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 1.140.000 CZK’dır.  Çek Cumhuriyeti’nde yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Çek Cumhuriyeti’nde bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Çek Cumhuriyeti’nde bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                          

Danimarka’da KDV beyannamesi

Danimarka’da genellikle her üç ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Danimarka KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Danimarka satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Danimarka için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 280.000 DKK’dır. Danimarka’da  yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Danimarka’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Danimarka’da  bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                             

Estonya’da KDV beyannamesi

Estonya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Estonya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Estonya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Estonya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Estonya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Estonya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Estonya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                          

Finlandiya’da KDV beyannamesi

Finlandiya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Finlandiya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Finlandiya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Finlandiya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Finlandiya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Finlandiya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Finlandiya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                                         

Fransa’da KDV beyannamesi

Fransa’da genellikle her üç ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Fransız KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Fransız satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Fransa için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Fransa’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Fransa’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Fransa’da  bir KDV iadesi yapmanız gerekir.               

Hırvatistan’da KDV beyannamesi

Hırvatistan’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Hırvat KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Hırvat satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Hırvatistan için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 270.000 HRK’dır. Hırvatistan’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Hırvatistan’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Hırvatistan’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                                                                                                                           

Ingiltere’de KDV beyannamesi

İngiltere’de genellikle her üç ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. İngiliz KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. İngiliz satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. İngiltere için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 70.000 GBP’dir. İngiltere’de yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, İngiltere’de bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve İngiltere’de bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                          

Irlanda’da KDV beyannamesi

İrlanda’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. İrlanda KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. İrlanda satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. İrlanda için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. İrlanda’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, İrlanda’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve İrlanda’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.               

Ispanya’da KDV beyannamesi 

İspanya’da genellikle her üç ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. İspanya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. İspanya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                                                               

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. İspanya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. İspanya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, İspanya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve İspanya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                          

Italya’da KDV beyannamesi      

İtalya’da genellikle her üç ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. İtalyan KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. İtalyan  satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. İtalya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. İtalya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, İtalya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve İtalya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                         

Isveç’te KDV beyannamesi

İsveç’te genellikle her üç ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. İsveç KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. İsveç satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. İsveç için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 320.000 SEK’dır. İsveç’te yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, İsveç’te bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve İsveç’te bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                              

Kıbrıs’ta KDV beyannamesi

Kıbrıs’ta genellikle her ayda bir  KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Kıbrıs KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Kıbrıs satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                                                                                                                  

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Kıbrıs için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Kıbrıs’ta yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Kıbrıs’ta bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Kıbrıs’ta bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                            

Letonya’da KDV beyannamesi

Letonya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Letonya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Letonya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Letonya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Letonya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Letonya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Letonya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                          

Litvanya’da KDV beyannamesi

Litvanya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Litvanya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Litvanya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                               

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Litvanya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Litvanya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Litvanya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Litvanya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                                                                                                                        

Lüksemburg’da KDV beyannamesi

Lüksemburg’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Lüksemburg KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Lüksemburg satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.   

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Lüksemburg için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 100.000 EUR’dur. Lüksemburg’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Lüksemburg’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Lüksemburg’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                             

Maceristan’da KDV beyannamesi

Macaristan’da   genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Macar KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Macar satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Macaristan için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Macaristan’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Macaristan’da   bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Macaristan’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                             

Malta’da KDV beyannamesi

Malta’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Malta KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Malta satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.             

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Malta için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Malta’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Malta’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Malta’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                                                       

Polonya’da KDV beyannamesi

Polonya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Polonya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Polonya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Polonya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 160.000 PLN’dir. Polonya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Polonya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Polonya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                          

Portekiz’de KDV beyannamesi

Portekiz’de genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Portekiz KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Portekiz satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Portekiz için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Portekiz’de yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Portekiz’de bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Portekiz’de bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                                                                                                                                                        

Romanya’da KDV beyannamesi              

Romanya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Romanya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Romanya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Romanya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 118.000 RON’dur. Romanya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Romanya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Romanya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                                             

Slovenya’da KDV beyannamesi

Slovenya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Slovenya KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Slovenya satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Slovenya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Slovenya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Slovenya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Slovenya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                          

Slovakya’da KDV beyannamesi

Slovakya’da genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Slovak KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Slovak   satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                                                                                                                              

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Slovakya için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Slovakya’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Slovakya’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Slovakya’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.                          

Yunanistan’da KDV beyannamesi

Yunanistan’da   genellikle her ayda bir KDV vergi beyannamesi yapılması gerekmektedir. Yunan KDV beyannamenizi bizim elimize bırakmak için bizden tavsiyelerimizi ve fiyatlarımızı isteyin. Ayrıca ICP ve intrastat işlemesini de yapabiliriz. Yunan satış vergisi kaydınızı ayarlarken, ilk fatura kontrolünü de yapacağız. Ayrıca, çeşitli faturalandırma gereksinimleri ve yerel KDV mevzuatındaki değişikliklerle ilgili güncellemeleri size ulaştırıyoruz.                                                                                             

İnternet mağazalarında olduğu gibi uzaktan satışların eşiği (eşik miktarı) AB Üye Devletine göre farklılık gösteriyor. Yunanistan için, uzaktan satış veya web mağazaları için eşik değeri 35.000 EUR’dur. Yunanistan’da yıllık geliriniz bu veya geçen yıl eşiğini aşıyorsa, Yunanistan’da bir KDV numarası almak için kayıt yapmanız ve Yunanistan’da bir KDV iadesi yapmanız gerekir.

Neem contact op

Amsterdam – Kleine-Gartmanplantsoen 21
Arnhem – Willemsplein 34-2
Nederland

E info@duijntax.com
T +31 (0) 88 – 8 387 669

DTS Duijn’s Tax Solutions B.V.
Bank: Rabobank
BIC: RABONL2U
IBAN: NL64RABO0167742167